GENÇLİĞİN SIRRI İSVİÇRE ELMASI İLE BABOR NANO TEKNOLOJİ' DE...

Dünyada nadir olarak görülen ve sadece İsviçre' de yetişen özel bir elma türünden elde edilen kök hücreler BABOR'un yeni ürün serisi NANOCELL ile cildin kök hücrelerini de koruyarak gençliğini sürdürmesine yardımcı oluyor.

Babor, ciltteki kök hücreleri korumak için İsviçre elmasının çok ender bir türünden elde edilen kök hücreler ile Nanocell serisini geliştirdi. PhytoCellTecTM teknolojisi kullanılarak geliştirilen Nanocell serisi, yaşlanmaya karşı etkili konsantre serum, yoğun göz ve cilt bakım kremi olarak üç ürün içeriyor.

Cildin yenilenmesinde anahtar rol oynayan çok amaçlı kök hücreler, hücre yenilenmesiyle ilgili olarak tüm mekanizmayı kontrol ediyor. Babor’un bu bilgi doğrultusunda geliştirdiği Nanocell Age Protecting Serum, kök hücrelerin ömürlerini uzatarak ciltteki gençliğin devamlılığını korumaya yardımcı oluyor. Cildi yeniden yapılandıran, dolgunlaştıran ve sıkılaştıran bu konsantre serum, aynı zamanda içeriğinde bulunan mısır özü ile dermisteki yapısal proteinlerin oluşumunu tetikleyerek cildi beslenmesini destekliyor.

Nanocell Age Protecting Eye Cream, ince çizgiler ve kırışıklıklara eğilimli göz bölgesindeki kök hücrelere yoğun bakım yaparak ömürlerini uzatmaya katkı sağlıyor. İçeriğinde bulunan panthenol cildi yatıştırıp nemlendirirken, yeşil bezelye özleri ise ince çizgi ve kırışıklıkları, kızarıkları ve gözaltındaki halkaları fark edilir biçimde azaltmaya yardımcı oluyor.

Nanocell Age Protecting Cream, ciltteki gençliğin sürekliliğine önemli katkı sağlıyor. Cildi içeriden besleyerek dolgunlaştırıyor ve yeniden yapılanmasını destekliyor. İçeriğinde yer alan ve İsviçre elmasından elde edilen kök hücreler, cildin yaşamını uzatmaya ve gençliğini sürdürmesine yardımcı oluyor. Sağladığı doymamış yağ asitleri ile cildin kendini koruma mekanizmasını destekliyor.

CERRAHİ MÜDAHALE TARİHE KARIŞIYOR

Uzun yıllar süren araştirmalar ve Dr. König ile sıkı işbirliği içinde BABOR laboratuvarları özel cilt ve güzellik problemlerinin çözümü için cerrahi operasyona alternatif olarak Derma Cellular yüksek teknoloji bakım serisini geliştirdi. Seride yer alan ürünler özellikle yaşlılık akneleri, akne yara izleri, yaşlılık ve pigment lekeleri, ciltteki elastikiyet kaybı, doku gevşekliği, ince çizgi ve kırışıklıklar, iri gözenekler gibi problemlerin yanısıra güneş ışınlarından zarar görmüş ciltler üzerinde de yoğun etki gösteriyor.

Derma Cellular serisinde yer alan ürünlerden Skin renewal AHA peeling cildi canlandırıcı ve yenileyici özellikteki meyve asitli bir peeling, Collagen Booster Cream cildin içeriden yeniden yapılanmasını sağlıyor, kolajen üretimini artırıyor. Cildi nem kaybına karşı koruyor ve sıkılaştırıyor. Mimik çizgileri üzerindeki yoğun etkisinden botoks uygulamalarına alternatif bir krem olarak sunuluyor. Ultimate Wrinkle Control Fluid ister komple cilde ister lokal olarak ince çizgi ve kırışıklıkların üzerine uygulanmasıyla içeriden dışarıya doğru doldurarak cildin pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. Spot Reducer Serum pigment lekelerinin görünümün hafifletilmesine ve yenilerinin oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. Yaşlılık ve güneşe bağlı ciltte oluşan lekelerden renklerinin açılmasına yardımcı oluyor. Ultimate Perfecting Eye Cream'e özel platin uygulama aplikatörü sayesinde cilde ürünün direk yedirilmesini sağlıyor ve platin'in verdiği serinletici etkiyle göz çevresini rahatlatıyor. Göz çevresinde oluşabilen koyu halkalanmalar ve şişlikler'in azalmasına yardımcı oluyor.Ultimate Calming Serum meyve asityleriyle yapılan bakımdan sonra ciltteki hassasiyeti azaltarak cildi rahatlatıyor.

Cildin her türlü ihtiyacına cevap veren Derma Cellular serisi ile cerrahi müdaheleye gerek olmadan daha sağlıklı ve daha canlı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

DOCTOR BABOR’DAN ELDE OLUŞAN YAŞLILIK LEKELERİNE SON

Profesyonel kozmetikte dünya lideri BABOR'un yeni ürün serisi DOCTOR BABOR' dan Spot Reducer Serum, herhangi bir cerrahi müdahale olmaksızın ellerde oluşan yaşlılık lekelerini yok etmeye yardımcı oluyor.

Zamanın ciltte bırakmış olduğu kötü izleri ortadan kaldırmak için özel olarak geliştirilen son derece etkin ve yüksek oranda aktif madde içeren Doctor Babor Spot Reducer Serum, en çok kullandığımız ve dolayısıyla en çok yıpranan organlarımızdan olan eller üzerinde oluşan yaşlılık lekelerini yok etmeye yardımcı oluyor.

Seçkin bitkisel aktif maddeler ve yüksek etkili bakım bazları ile oluşan formülü ile üç aşamada etki gösteriyor. 1.Tirozinaz enziminin oluşumunu azaltıyor.
2. Mevcut tirozinaz enziminin aktivitesini düşürüyor.
3.Keratinosit hücrelerine melaninin taşınmasını azaltıyor. Böylece cilt tonunu düzenleyerek yaşanan aydınlanma ile pigment lekelerinin azalmasına yardımcı oluyor.

GÖZLERİNİZ YAŞINIZI ELE VERMESİN! BABOR BEAUTIFUL EYES

Babor, güzelliğin en çarpıcı silahı olan gözlerin aynı zamanda yılların izlerini yüzümüzde ilk ele veren bölge olması nedeniyle yarattığı ve yıllara meydan okuyan kadınların beğenisine sunduğu BABOR BEAUTIFUL EYES ile göz çevresinde de gençliğin sürdürülmesine yardımcı oluyor

Babor yılların izlerini yüzümüzde ilk ele veren bölge olan hassas göz çevremizi tüm zararlı dış etkenlerden korumak üzere özel olarak geliştirdiği yeni Babor Beautiful Eyes ürün serisini tüm dünya kadınlarının beğenisine sundu. Işığın etkisiyle gözlerimizi sık sık kısarak bakmamız göz kenarlarındaki çizgilerin ve kaz ayaklarının artmasına ve derinleşmesine neden olur. Tüm cildimizle birlikte özellikle hassas göz çevremizin bakımına çok daha fazla önem vermeli ve göz bölgemizi tüm zararlı dış etkenlerden korumalıyız.

Babor Beautiful Eyes ürün serisi formülünde yer alan ebegümeci özü ile göz çevresindeki kasların rahatlamasını sağlayarak çizgilerin ve kaz ayaklarının giderilmesine yardımcı oluyor. Göz çevresindeki ifade çizgileri gün geçtikçe azalırken aynı zamanda hassas göz çevresi doğal nem oranına kavuşarak rahatlıyor.

Babor Beautiful Eyes Anti-Wrinkle Cream (15 ml.): Hassas göz çevresindeki ifade çizgilerinin azalmasında etkili olmakla birlikte, göz çevresinin nem oranının artırılmasına da yardımcı oluyor. Tüp aplikatöründe yer alan özel rodyum kaplama kremin uygulanması esnasında göz çevresinde farklı hoş bir serinleme etkisi de yaşatıyor. Oftalmolojik ve dermatolojik olarak test edilen ürün herhangi bir renklendirici ve parfüm içermiyor.

Babor Beautiful Eyes Anti-Wrinkle Fluid (15 ml.): Formülünde yer alan özel aktif maddeler sayesinde hassas göz çevresindein nem oranını ayarlarken aynı zamanda mevcut çizgilerin de giderilmesine yardımcı oluyor. Özel ambalajında yer alan roll-on aplikatörünün üzerinde bulunan cam küre sayesinde cilde sürülürken rahatlatıcı bir serinlik sunuyor. Oftalmolojik ve dermatolojik olarak test edilen ürün herhangi bir renklendirici ve parfüm içermiyor.

Babor Beautiful Eyes Anti-Wrinkle Eye Pads (10x 2 tampon): İçeriğinde bulunan hyaluronik asit vasıtasıyla cildi hem sıkılaştırma hem de yenileme özelliğine sahip olan Aqua Jel tamponları, hassas göz çevresini yoğun şekilde nemlendirirken aynı zamanda rahatlatma özelliğine de sahip.

BABOR MEDITERRANEE SERİSİ İLE AYAKLARA TATİL

Ayaklarımız her gün bize hizmet ediyor. Bu nedenle de katı bir cilt olmaya eğilimlidirler. Ayaklarımızın sürekli olarak zorlanmasından ölü cilt hücreleri kolaylıkla değiştirilemez ve nasırlara neden olur. Her gün yumuşak halılar kadar sert, düzgün olmayan yollarda da yürüyoruz. Giydiğimiz ayakkabılar ve düzenli ayak bakımı ayak sağlığımız üzerinde önemli rol oynar. BABOR'da ayak bakımı için geliştirdiği yeni Mediterranee serisinde yer alan ürünler ile her türlü ihtiyaca cevap veriyor. Ürünlerde temel içerik maddesi olarak zeytin, fesleğen, domatesten elde edilen özlerin yanı sıra ıhlamur ve müge çiçeğinden elde edilen yağlar kullanılıyor.

Özellikle sıcak yaz günlerinde daha özel bir bakıma ihtiyaç duyan ayaklarımız için Babor Clean and Peel Cream ideal bir ürün. Zeytin çekirdeklerinden elde edilen peeling parçaları ile cilt yüzeyindeki ölü hücreleri ve sertleşmiş derilerin nazikçe temizlenmesini sağlıyor. Fesleğen ve domates özleri ile temizleme sırasında ayakları nemlendiriyor ve rahatlatıyor. Ayaklarda kalıcı bir tazelik hissi bırakıyor. Ayaklarda, ellerde, dizlerde ve dirsekte çatlamış, kurumuş bölgelere yönelik yoğun bakım sunan Feet Smoothing Balm ise içeriğindeki ayçiçeği özleri ile cildin yenilenme aşamasını hızlandırıyor. Kurumuş ve çatlamış bölgeleri yumuşatarak gerekli bakımını yapıyor. Fesleğen, domates ve zeytin ile cildi nemlendiriyor ve cildin lipid tabakasını destekliyor. Müge ve ıhlamur çiçeklerinden elde edilen esansiyel yağlar ile bakteri üremesini engellemeye yardımcı olur. Ayakları, özellikle topukları daha yumuşak ve pürüzsüz hale getiriyor. Cilt tarafından hızlı bir şekilde emiliyor ve yumuşatıcı etkisi anında sert deride hissediliyor.

Yukarı