Hakkımızda

Sentinus Spa olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak amacı ile yola çıktık. Spa ruhunu ön planda tutan bizler, tüm bakımlarına aynı değer ve ilgiyi göstermekte ve alacağınız tüm bakımlarınızın aynı servis kalitesinde olmasını sağlayarak yeni nesil spa tarzının en iyi şekilde ortaya konmasını hedeflemekteyiz. İşlerinde uzman masör ve masöz kadromuz, hijyenin ön planda olduğu ve rahatınız için özel dizayn edilmiş SPA Merkezimiz, günün stresinden sizleri alıkoyacak sade atmosferimiz ile kendinizi herşeyden uzak, sağlıklı ve rahat hissetmenizi saglayacak.

Natali Bal Duvarci

Özgeçmiş

Ailesinin tek evladı olarak 1971 yılında İstanbul' da dünyaya gelen Natali Bal Duvarcı, Nişantaşı Kız Lisesinden mezun olduktan sonra,Anadolu Üniversitesi işletme fakültesinde okurken gelecekte yapmayı planladığı mesleği öğrenmek amacı ile 1989 yılında LCC'de Güzellik uzmanlığı branşındaki eğitimini başarı ile tamamlayıp bu kurumdan mezun olduktan sonra yaklaşık 1 yıl boyunca bir güzellik salonunda estetisyen olarak çalıştı. Ardından kariyerine başlayacağı ve hayatının dönüm noktasını oluşturan İNANIR GRUP' ta ROSA GRAF Markası ürün uzmanı olarak çalışmaya başladığında yıl 1993' tü. Natali bundan yaklaşık 1 yıl sonra ürün sorumlusu yardımcısı ve 6 ay sonra da STAGECOLOR adlı ürünün sorumlusu olarak firma içerisindeki başarılı çalışmalarına devam etti. İNANIR GRUP sektörde hızla büyürken, Natali de çok sevdiği firması ile birlikte sürekli kendisini geliştirip, mesleki eğitimlerini yurtdışında çalıştıkları firmaların uzmanlarından alıp bu bilgi ve birikimlerini işinde kullanarak başarı basamaklarında yükselmeye başlamıştır.

Şirket içerisinde bir çok markanın sorumluluğunu alan Natali son olarak şirketin en önemli markalarından birisi olan, belki de şirketin amiral gemisi diyebileceğimiz dünyaca ünlü BABOR markasının ürün müdürlüğü görevine getirilmiştir. BABOR'u TÜRKİYEDE' ki tüm bayilerine en iyi ve doğru bir şekilde tanıtıp anlatabilmek için sürekli eğitimler, toplantılar ve seminerler düzenleyip insanların bu ürün hakkında doğru bilgi sahibi olmalarını sağlamıştır. Örneğin Dubai Burj el Arab otelin Spa' sı ve Lagos Sheraton Spa' sında ürün eğitim ve tanıtım organizasyonlarını büyük bir başarı ile yerine getirmiştir. Yoğun tempoda devam eden başarılı iş hayatına paralel olarak mutlu bir evlilik yapan Natali aynı zamanda bir çocuk annesidir. İNANIR GRUP bünyesindeki 18 yıllık çalışma hayatını 2011 yılında emekli olmak sureti ile bitiren Natali aynı yıl kendi firmasını kurup Spa işletmeciliği yapmaya başlamıştır. Natali şu anda İstanbul’da 3 otelin Spa'sını işletiyor (Harbiye HİLTON Oteli- Sirkeci LEVNİ Hotel & Spa - Çemberlitaş İNNOVA Sultanahmet Hotel ) ve yıllarca birlikte çalıştığı Sn.DURSUN VE NESLİHAN İNANIR'ın desteklerinin sonuna kadar onunla birlikte olduğunu bilerek.


Vizyonumuz


Eski çağlardan günümüze kadar zihnin ve ruhun rahatlatılmasından ve dinlendirilmesinden büyük keyif alırlardı. Uyguladıkları ritüeller nesilden nesile aktarıldı ve bu kutsal gelenekler, bizim bütün özel terapilerimize ilham kaynağı oldular. SPA'nın amacı bu duyularınızın canlandığı eski ve yeni gençleştirici sanatların deneyimli profesyoneller tarafından uygulandığı bir dinginlik vahası yaratmaktadır.


Günümüzde, fitness ve spa merkezlerinde ruhsal, zihinsel ve fiziki dinçliğe sahip olmanın önemi artmaktadır. Bunun bilincinde olan SPA merkezlerinin tasarım konseptleri, fonksiyonelliğin yanısıra dinçlik ve dinginlik duygusunu hem görsel hem de zihinsel olarak yaratmaya yönelik biçimlerde yapılandırılmıştır. "Dokunuşun Farklılığı" mottosu altında birleşen SPA merkezleri, huzur ve dinginliği, sağlıklı ve dinç bir yaşantıyla sentezleyerek sizlere hissettirmeyi amaç edinmiştir.

İş Başvurusu

Özgeçmişinizi bilgi@sentinus.com.tr adresine gönderebilirsiniz. En kısa zamanda değerlendirilerek size geri dönüş yapılacaktır.

Yukarı